images/logo_poursina/logo_loading_poursina.png

درباره ما

داستان پورسینا

موسسه پورسینا از سال 1385 با مجوز رسمی از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری شروع به فعالیت در حوزه کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در نزدیک به 37 گرایش مختلف نمود.

در سال 1389 با افزایش فعالیت پای درعرصه تالیف و چاپ کتاب گذاشت که منجر به چاپ 180عنوان کتاب در این حوزه گردید.

این عملکرد فوق العاده آموزشی باعث برگزیده شدن مجموعه پورسینا از طرف سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران شد.

از دیگر افتخارات مجموعه میتوان به حضور در نمایشگاه های کتاب در سالهای 90 تا 93 اشاره کرد.

همچنین حضوری پر افتخار به عنوان مجموعه برگزیده و برند برتر در حوزه فعالیت آموزشی در نمایشگاه بین المللی آموزش در سال 1392 اشاره کرد.

این مجموعه با داشتن تعداد قابل توجهی فارغ التحصیل و با توجه به بررسی مدیران ارشد و نیز گروه روان شناسان و اتاق فکر متوجه ضعف مفرط دانش آموزان در حوزه تحصیلات متوسطه شد که این موضوع انگیزه بسیار قوی را برای گروه آموزشی پورسینا جهت حضور در این حوزه ایجاد کرد.

 با توجه به این تصمیم و با بررسی های انجام شده در سالهای 92 و 93 ، در سال 1394 این مجموعه با اخذ مجوزهای لازم پای در عرصه آموزش مقاطع دوره اول و دوم دبیرستان با محوریت دانش افزایی و ایجاد مسیری علمی نمود.

در بدو ورود به این عرصه و در سال اقصاد مقاومتی مجموعه پورسینا موفق به کسب عنوان مدیریت موفق و دریافت تندیس و لوح مدیریت برگزیده شد که این عنوان نشانگر شیب تند موفقیت برای پورسینا است.

از برنامه های در دست اقدام مجموعه میتوان به تالیف و چاپ 14 عنوان کتاب اشاره کرد.

امید است افتخارات گذشته همانند چراغ راهی باشد و بیش از پیش تکرار شود تا مسیر رشد و تعالی دانش آموزان این مرز و بوم را هموار سازد.

سوالات متداول

سوالات شما وپاسخ‌های ما

 • آیا با توجه به زمان باقی مانده تا آزمون کنکور سراسری، می توان از صفر شروع کرد و نتیجه گرفت؟

  بله حتما.  ولی اگر بخواهید مانند چند ماه گذشه عمل کنید و کارها و روش های قبل را انجام دهید به نتیجه نمیرسید.  پس باید تغییری در شیوه مطالعه و برنامه ریزی خود ایجاد کنید و مصمم تر از قبل مطالعه کنید.
 • درحل تست های قرابت معنایی درس ادبیات فارسی مشکل دارم ، چه راهکاری پیشنهاد می کنید؟

  اولین کار در هنگام زدن تست های قرابت معنایی این است که نباید در هنگام مطالعه بیت ها مکث کنید بلکه باید سریع و با دقت بیت های موجود در گزینه ها را خوانده ولی بیت های روی سوال را با دقت بیشتری بخوانید. و در ضمن شیوه ی درست خواندن ادبیات شعر را یاد بگیرید.
 • آیا کنار گذاشتن یک درس که در آن ضعیف هستم و حذف آن در کنکور کار منطقی است؟

  خیر. حتی اگر در درسی ضعیف هستید هرگز آن را کنار نگذارید بلکه چند مبحث آسان و تست خیز از آن درس را با توجه به سوالات کنکور انتخاب و به خوبی مطالعه کنید. این کار در بهبود رتبه شما تاثیر زیادی دارد.
 • اصول یک برنامه ریزی خوب درسی در دوران کنکور چیست؟

  1.انتظار به جا از خود و توانایی های خود 2.افزایش تدریجی ساعات مطالعه 3.درنظر گرفتن زمان و میزان مطالعه متناسب با اهمیت هر درس در کنکور 4.پایبندی به برنامه درسی 5.درنظر گرفتن بازه زمانی برای مرور دروس مثلا هر سه ماه یکبار و جلوگیری از فراموشی 6.در نظر گرفتن زمان استراحت در بین ساعات مطالعه

 

 

 

 

 

پرسش سوالات بیشتر

برای ارتباط با ما و مشاوره تحصیلی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

تماس با ما

برای ارتباط با ما ، فرم در خواست تماس را پُر کرده و منتظر تماس ما باشید

فرم درخواست تماس

Provide us with your phone number

فرم درخواست تماس

فرم درخواست تماس شما با موفقیت ارسال شد

بالا